شهردار و معاوندکتر ایرج شهید باهر
شهردار کلانشهر تبریز
حسین عالی باف
معاون هماهنگی امور مناطق، سازمانها و شرکت‌ها
 
 نظام پیشنهادات
 
 نظر سنجی
عملکرد معاونت را چگونه ارزیابی می کنید؟  
 پیوندهای ضروری
 
 
مهمان : 0
امروز : 4
ديروز : 13
ماه : 448
سال جاری : 1325
 
تاریخ : شنبه 2 دي 1396     |     کد : 487

با حضور دکتر عالی باف،

سرپرست شرکت بهره‌برداری قطار شهری تبریز معرفی شد

طی مراسمی با حضور قائم‌مقام شهردار تبریز و دکتر عالی باف سرپرست شرکت بهره‌برداری قطار شهری تبریز، معرفی و از خدمات مدیرعامل سابق این شرکت قدردانی شد.

با برگزاری مراسم معارفه و تکریم، علي قاسمي با حكم شهردار تبريز، به عنوان سرپرست شرکت بهره برداری قطارشهري تبریز معرفی و از تلاش‌های یعقوب وحيدكيا که به افتخار بازنشستگی نایل شده‌است، قدرداني شد.
رسول موسایی، قائم‌مقام شهردار تبریز در این مراسم، با بیان این‌که در سال‌های اخیر، پیشرفت فازهای مترو، با رویکردهای حوزه بهره‌برداری همراه شده است، گفت: مهندس وحید‌کیا از مدیران لایق، متعصب و کارشناس شهرداری تبریز است که در کمترین مدت، این حوزه را انسجام بخشیده‌است.
وی با بیان این‌که با آغاز دوره بازنشستگی، ایجاد تغییر در این مسئولیت، ضروری بوده‌است، گفت: مهندس قاسمی از مدیران متخصص و جوان مترو است که با در نظر داشتن ضرورت‌ها و نیازهای بهره‌برداری، این مسئولیت را پیش خواهند برد.
موسایی، با تاکید بر این‌که  تغییرات مسئولیتی در پیکره عظیمی چون شهرداری تبریز، یک موضوع طبیعی است، افزود: مهم این است که تمام تلاش خود را برای اهداف کلان سازمانی به کار گرفته و در نهایت، کارنامه قابل‌قبولی از خود بر جای بگذاریم.
وحیدکیا، مدیرعامل سابق شرکت بهره‌بردار قطار شهری تبریز نیز در این مراسم، با ارائه گزارشی، توسعه و تجهیز فازهای بهره‌برداری را محور اصلی خدمات این حوزه در دوره مسئولیت خواند.
وی تاکید کرد: در سال‌های حضور در شهرداری، مسئولیت‌های متعددی بر عهده داشته‌ و تمام توانم را معطوف خدمت در حوزه‌های خطیر کرده‌ام؛ از این پس نیز تجارب سی‌ساله‌ بنده در خدمت مجموعه مدیریتی شهر است.
در پایان این مراسم، حکم سرپرستی علي قاسمي اعطا شد.
قاسمی با حفظ سمت در حوزه معاونت مترو، طی حکمی از سوی شهردار تبریز به عنوان سرپرست شرکت بهره‌برداری قطار شهری تبریز منصوب شده‌است.


حسین عالی‌باف
نوشته شده در   شنبه 2 دي 1396  ساعت  06:05   توسط   حسین عالی‌باف    تعداد بازدید  238
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
 
 
 
 اسلایدر پاصفحه پوسته جدید